Amazon Lojistik kampanyasından faydalan!

Amazon Lojistik'e yapacağın ve 500 adete kadar ürün içeren ilk gönderiminde, lojistik merkezine sevk*, depolama, etiketleme ve herhangi bir sebeple ürünlerini geri almak istersen de tarafına gönderme masraflarını biz karşılayalım! Bu kampanya, tüm Amazon.com.tr satış ortaklarına açıktır.
Amazon.com.tr’de zaten satış yapıyor musun?
Amazon.com.tr’ye yeni misin?

İşini bir üst seviyeye taşı!

Amazon.com.tr’nin sunduğu olanaklar sayesinde büyümene hız ver.

Amazon Lojistik

İşini büyütmenin hızlı, basit ve uygun maliyetli yolu!
Amazon.com.tr ayrı bir internet sitesi oluşturmana gerek kalmadan sana büyüme stratejin için gereken araçları ve deneyimi sunar.

Amazon Lojistik, seninki gibi işletmelerin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olmak için var! Satış ortaklarımız, lojistik ve müşteri hizmetlerine daha fazla yatırım yapmadan ürünlerini Türkiye’nin her yerindeki Amazon.com.tr müşterilerine göndermek için Amazon Lojistik’i kullanıyor.

Amazon Lojistik ürünleri neden daha fazla satıyor?

Amazon Lojistik, ürünlerinin öne çıkmasına ve daha fazla satılmasına yardımcı olur. Ürünler “Amazon Lojistik tarafından gönderilir” olarak belirtilir ve Satın Alma kutusunu kazanma şansı daha yüksektir. Amazon Lojistik üzerinden satış yapan işletmeler, satışlarını diğer satıcılara göre ortalama %30** artırır.
**Amazon Lojistik Memnuniyet Anketi, 2016
**Amazon'un Avrupa pazaryerinden alınmış olan verilerdir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirsin?

Bu kampanyaya katılmak 5 adımlık basit bir işlem:
1) Amazon.com.tr’de henüz satıcı değil misin?
Kaydolduktan sonra;
2) Ürünleri listelerken “Amazon Lojistik” seçeneğini seçmeyi unutma!
Amazon.com.tr’de ilk kez mi ürün listeliyorsun?

Hesap açtıktan sonra ürünlerini Amazon.com.tr’de listele. Ürünlerini listelerken “Amazon Lojistik” seçeneğini seçmeyi unutma. Ürünlerini Amazon Lojistik merkezine gönderme sürecinde otomatik olarak yönlendirileceksin.
Amazon.com.tr’de halihazırda satış yapıyor musun?

Mevcut ürün liste kayıtlarını, Amazon Lojistik olarak değiştir. Satıcı Hesabındaki "Envanter Yönetimi" sayfasını ziyaret et, Amazon Lojistik tarafından gönderilmesini istediğin ürünleri seç ve "Seçilen öğeye uygula" altında "Amazon Lojistik'e dönüştür"e tıkla.
3) Kampanyadan yararlan
31.12.2020 tarihine kadar Amazon Lojistik’e kayıt olursan, 500 adete kadar olan Amazon Lojistik ürün gönderini Amazon'un lojistik merkezine gönder, ürünlerin ulaşana kadar nakliye*, ulaşması sonrasında depolama, etiketleme veya herhangi bir sebeple ürünlerini geri almak istersen de gönderme masraflarını biz karşılayalım!
*Amazon.com.tr’ye gönderdiğin ürünler için, belirlenmiş ortalama ürün kargo bedeli tarafına iade edilecektir.
4) Satış yap
Bir ürünü sattığında, Amazon Lojistik ürününü depodan toplar, paketler ve müşterine gönderir. Ek olarak, gönderi hakkında müşteri hizmetlerini de ücretsiz sunar.***
***Siparişlerinin müşterilere gönderiminden kaynaklanan masraflar, ödemen hesabına yapılmadan önce mahsup edilerek yansıtılacaktır.
5) Ödemeni al
Satış yapmaya devam ederken, ürününün son kullanıcıya gönderilme masrafları hariç olmak üzere siparişlerinin bakiyesi Amazon.com.tr’de kayıtlı banka hesabına yatırılır.