Hemen şimdi bir satıcı hesabı aç

Amazon Türkiye satıcıları arasına sen de katıl
Erken kayıt ol, sınırlı bir süre geçerli fırsattan faydalan ve
0 TL Öde!
Satıcı hesabı açmadan önce
Decide what you want to sell on Amazon.co.uk
1.
Hangi ürünleri satabilirsin kontrol et
Amazon.com.tr'de 20'den fazla kategoride satış yapabilirsin. Bu kategorilerde istediğin kadar ürün listeyebilir ve satabilirsin. Ayrıca istersen birden fazla kategoride de ürünlerini listeyebilirsin.
Satışa açık kategorileri öğren ›
2.
Amazon'da satış ücretlerini incele
Amazon, Amazon'da satış koşulları ve ücretleri konusunda açık ve şeffaftır; bu nedenle satıcı sözleşmemiz ve ücret tarifemiz halka açık olarak yayınlanır.
Amazon.com.tr’de satış için sadece sınırlı bir süre promosyon olan aylık üyelik bedeli ve kategoriye göre değişen oranlarda satış hizmet bedeli ödersin. Başka ek bir ücret yoktur.
Amazon Türkiye satış ücretlerini incele ›
Choose a selling plan on Amazon.co.uk
Register and start listing on Amazon.co.uk
3.
Satıcı hesabını aç
Amazon.com.tr'de satışa başlamak için bir Satıcı hesabı açman gerekir.

Hesap açmak için ihtiyacın olan bilgileri öğren ›
4.
Satıcı hesabı kaydını tamamla
Amazon Türkiye Satıcı hesabını oluşturduğunda aktif satışa başlayabilmek için bu linkte yer alan adımları izleyerek satıcı kimlik doğrulamasını gerçekleştirmen gerekir. Bu adımı tamamladıktan sonra artık satışa hazırsın!
Choose a selling plan on Amazon.co.uk

Satıcı hesabı açtıktan sonra

1.
Ürünlerini yükle
Amazon ile envanterini yüklemek çok kolay

Kaydolduktan sonra, web tabanlı araçlar ile ister tek tek veya metin dosyaları kullanarak ürünlerini topluca kolayca yükleyebilirsin.
List on Amazon.co.uk
Manage orders on Amazon.co.uk
2.
Satış yap
Müşteriler ürünlerini görsün ve satın alsın. Ürünlerini Amazon'da listeleyerek, Amazon'da alışveriş yapan müşterilere kolayca ulaşabilirsin.
3.
Ürünlerini müşteriye gönder
Ürünlerinden birine bir sipariş geldiğinde, Amazon, e-postayla ve Satıcı Merkezi gösterge panelinde sana bilgi verir. Bu sayede siparişlerini en hızlı şekilde gönderebilirsin.
Ship your orders on Amazon.co.uk
Get paid on Amazon.co.uk
4.
Ödemeni al
Ödemelerin 14 günlük periyotlarda banka hesabına yatırılır (Amazon Satıcı ücretleri düşülerek) ve her para yatırma işlemi yapıldığında e-posta ile bilgilendirilirsin.
5.
"Amazon Seller App" Kullan
‘Amazon Seller’ isimli mobil uygulamamızı indirerek satıcı hesabınızı doğrudan iOS veya Android işletim sistemleri içeren mobil cihaz ya da tabletlerinizden yönetebilirsiniz.
Erken kayıt ol, fırsatlardan faydalan