Gizlilik Bildirimi - Amazon Services Europe

Gizlilik Bildirimi – Amazon Services Europe

Amazon Services Europe, hakkınızdaki bilgilerin nasıl kullanıldığını ve paylaşıldığını önemsediğinizi biliyor ve bunu dikkatli ve duyarlı bir şekilde yapacağımıza gösterdiğiniz güven için teşekkür ediyoruz. Amazon Services Europe, Amazon EU S.à r.l. ve Amazon Services Europe S.à r.l. için kullanılan ticari adıdır. Bu web sitesi (“Amazon Commerce” hariç) Amazon Services Europe S.à r.l. şirketine aittir ve işletilmektedir. Web sitesinin “Amazon Commerce” kısmı Amazon EU S.à r.l. tarafından işletilmektedir.

Amazon Services Europe’a temin edilen veya Amazon Serives Europe tarafından toplanan tüm kişisel bilgiler, üçü de 5 Rue Plaetis L-2338, Lüksemburg adresinde bulunan Amazon Europe Core SARL, Amazon EU SARL ve Amazon Services Europe SARL (birlikte, veri sorumluları) tarafından kontrol edilir.

Amazon Services Europe, Amazon.com.tr ile aynı bilgi uygulamalarını izler ve topladığımız bilgiler Amazon.com.tr Gizlilik Bildirimi'ne tabidir. Services.amazon.com.tr sitesini ziyaret ederek, Amazon.com.tr Gizlilik Bildirimi'nde açıklanan uygulamaları kabul edip onaylıyorsunuz.